نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: میل جنسی

1423
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19324
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

میل جنسی

سلام من ۴۸ سال سن دارم ۱۶ ساله ازدواج کردم خانمم همون سال اول یائسه کامل شد و اصلا میل جنسی نداره حدود ۱۲ سال فقط خود ارضایی میکردم تا اینکه خانمم یه خورده بهتر شد الان هر وقت خودش بخواد این کار رو میکنه ولی متاسفانه من اصلا کنترل ندارم و خوب تامین نمیشم جوری شده که هر کاری میکنم شبانه روز فکر ************ با کسی دیگه هستم احساس میکنم اون روزهایی که باید ************ خوب میکردم با همسرم نشد الانم خیلی تحت فشار هستم و نمیدونم چی کار کنم که بتونم خودم کنترل کنم گاهی اوقات اینقدر بهم فشار میداد دچار درد الت تناسلی میشم و قرص میخورم تا آروم بشم
    نمیخواد خودم رو گول بزنم و دروغ بگم ولی دلم میخواد با یکی ************ خوب انجام بدم شاید این فکر لعنتی از ذهنم بره بیرون و ببینم ************ خوب چی هست خیلی بده که آدم تو حسرت یه ************ خوب بمونه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : میل جنسی

سلام به شما آقا حسین
    خب همسر شما در سالهای سنی بسیار پایین با توجه به شرایط سنی خود شما یائسه شده اند و خب بله تا میزانی یائسگی می تواند بر روند نیازهای جنسی تاثیر بگذارد اما به این معنا نیست که ایشان دیگر نیازهای جنسی را تجربه نمی کنند و خب حتی افت میل جنسی می تواند در کنار مصرف دارو و رسیدگی های غذایی و تجربه رابطه جنسی لذت بخش بهبود زیادی پیدا کند.
    اما در مورد تمایلات و نیازهای جنسی خود شما خب خودارضایی می تواند سالها زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهد و لذت رابطه جنسی کامل را از شما بگیرد پس اینکه این شما بتوانید عادت ها و اعتیاد های رفتاری خود را بشناسید و آن را ترک کنید اهمیت زیادی دارد و خب اعتیاد به خودارضایی نیز مانند هر اعتیاد دیگری نیاز به درمان دارد پس بهتر است که در زمان فعلی که می دانید چه می خواهید و مشکل خود شما چیست در مسیر درمان آن گام بردارید و خب در این مسیر بهتر است از یک روانشناس و یک متخصص ************ تراپ کمک بگیرید چون در این مسیر درمان اهمیت زیادی دارد
    در این حالت شما سهم خودتان را از این مشکلات بر می دارید و بهبود می بخشید و خب همسر شما نیز می توانند سهم خودشان را بردارند و این باعث می شود در کنار هم نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19324
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میل جنسی

سپاسگزارم از راهنمایی شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)